INFORMACIJA MOLĖTŲ MENŲ MOKYKLOS BENDRUOMENEI !

Remiantis kovo 12 dienos Lietuvos Vyriausybės sprendimu dėl COVID-19 viruso suvaldymo, Molėtų menų  mokykloje keičiasi ugdymo proceso organizavimas.

Nuo 2020 m. kovo 13 dienos (penktadienio) iki 2020 m. kovo 27 dienos – MOKINIŲ PAVASARIO ATOSTOGOS (vietoj 2020 m. balandžio 14 dienos – 2020 m. balandžio 17 dienos numatytų pavasario atostogų). Šiuo laikotarpiu ugdymo procesas nevyksta.

Nuo 2020 m. 30 d. bus vykdomas nuotolinis mokymas. Mokymas vyks informacinių technologijų pagalba. Kokybiško proceso užtikrinimas priklausys nuo jį organizuojančio mokytojo kompetencijos bei teigiamo mokinių ir jų tėvelių požiūrio. Su mokiniais ir tėveliais susisieks mokytojai telefonu ar el. paštu.

Gerbiami tėveliai ir mokiniai,

Prašome aktyviai ir atsakingai bendrauti su specialybės bei kitų disciplinų mokytojais ir susitarti kokios nuotolinio ugdymo formos ir priemonės Jums priimtiniausios, nusimatyti konkretų laiką komunikavimui. Tai padės užtikrinti, kad ugdymo turinys ir pažangumas nenukentėtų.

Visų specialybių mokytojai parengė nuotolinę mokomąją medžiagą ir užduotis, nuotolinio ugdymo programas ir planus. Jie dirbs naudodami mokinių, tėvų el. paštus, Messenger ‘į, Skype. Zomm’ą ar telefoninį pokalbį, iš anksto susitarę su kiekvienu mokiniu kuris būdas jiems priimtiniausias.

Muzikos skyrius:

  • Solinio dainavimo, fortepijono, smuiko, kanklių, pučiamųjų instrumentų, gitaros, akordeono specialybių mokytojai per Skype ar Messenger dirbs su kiekvienu mokiniu pagal ugdymo programą jam įprastų pamokų metu.
  • Solfedžio ir muzikos istorijos pamokose bus skiriamos užduotys, siunčiama mokomoji medžiaga, o atliktos užduotys tikrinamos. Pamokos vyks per Messenger programą įprastu pamokų laiku.
  • Chorinio dainavimo specialybės mokiniams yra paruošti įrašai ir fonogramos. Į el. paštus bus išsiųsta mokomoji medžiaga ir užduotys. Per Messenger programą mokiniai individualiai ar grupėmis dirbs su mokytoju įprastu pamokų laiku.

Dailės skyriaus:

Mokytojai paruoštas užduotis išsiųs elektroniniu paštu kiekvienam mokiniui, laikydamiesi įprasto pamokų tvarkaraščio. Laiške bus nurodytas užduočių atlikimo terminas ir mokytojo el.  Pašto, Zoom ar Messenger adresas, į kurį reiks atsiųsti nufotografuotą darbą su mokinio vardu, pavarde ir klase. Mokinys, susitartu adresu,  gaus atlikto darbo įvertinimą ir komentarą. Esant poreikiui galimas telefoninis pokalbis. Messenger bus matomi visi atlikti ir atsiųsti darbai bei komentarai. Tokiu būdu bus galimybė stebėti pažangą ir nuosekliai įvertinti bendrą rezultatą. Pamokos vyks įprastu laiku per Zoom programą.

Su mokiniais, kurie neturi galimybės naudotis kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais, mokytojai bendraus telefonu.

Organizuojant individualių ar grupinių dalykų nuotolinio ugdymo procesą, mokytojai ir mokiniai privalo turėti:

  • Interneto ryšį;
  • Kompiuterį, išmanųjį mobilų telefoną  ar planšetę;
  • Susikurtą el. paštą arba Messenger.

Visiems mums Sėkmės !

Molėtų menų mokyklos direktorė
Violeta Urbanavičienė


DĖL IKT KOORDINATORIAUS

Remiantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 16 d. įsakymu Nr. V-372 patvirtintomis „Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu“, mokykloje yra paskirta skaitmeninių technologijų administratorė (IKT koordinatorė), kuri nuo šių metų kovo 25 d. iki šalyje bus atšauktas karantinas, konsultuos mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo klausimais.

Darbo laikas:

I-IV 8:00 – 17:00

V     8:00 – 15.45

Kontaktai:

Kristina Jansevičiūtė

Tel. (8 383) 51058

El. paštas menumokykla@moletumm.lt


NAUDINGOS NUORODOS IR GIDAI

Kaip susikurti Facebook paskyrą ir ja naudotis

Facebook grupės pokalbio gidas

Kaip susikurti Gmail elektroninį paštą

Zoom programos vartotojo gidas