Menu Close

Festivalis “Šokančios stygos”

Š.m. lapkričio 18d. Kėdainių muzikos mokykloje surengtas I-ąsis respublikinis styginių instrumentų muzikos festivalis „Šokančios stygos“. Šis festivalis skirtas pirmajam šios mokyklos smuiko mokytojui styginių orkestro įkūrėjui,  Vaclovui Šablevičiui atminti. Festivalyje pasirodė jaunieji stygininkai ir ansambliai iš Kauno, Kėdainių, Utenos, Jonavos , Molėtų muzikos ir meno mokyklų. Molėtus  atstovavo ir šauniai pasirodė jaunosios smuikininkės – Agota Dranseikaitė, Kotryna Burneikaitė, Lina Jamantaitė, Augustė Tūbaitė, kurias festivaliui paruošė mokytoja Marija  – Rūta Vyšniauskienė, koncertmeisterė Greta Magalinska.

_20161122_141653

Skip to content