Š.m. gruodžio 2 d. Molėtų kultūros centro salėje vyko renginiai skirti Molėtų menų mokyklos 50- mečiui paminėti. Surengta dailės skyriaus mokinių ir mokytojų darbų paroda „Muzika ir spalvos“ ir muzikos skyriaus mokinių, buvusių mokinių, mokytojų, meno kolektyvų, koncertas „Muzika mane augino“. Norime padėkoti visiems mokytojams, esamiems ir buvusiems mokiniams, jų tėveliams, atvykusiems svečiams, už gausius sveikinimus ir dovanas. Molėtų rajono savivaldybės darbuotojams, o ypatingai rajono merui Stasiui Žviniui už naują pianiną. Taip pat dėkojame rėmėjams: LR seimo nariui P. Čimbarui, UAB "Alantos agroservisas", UAB "Langvija", A. Žiuko įmonei, mokytojai M. Matuliauskienei, mokiniams A. ir D. Matuliauskams, Molėtų krašto laikraščiui "Vilnis". Už pagalbą ir suteiktas patalpas esame dėkingi Molėtų kultūros centrui. Už nuoširdų bendradarbiavimą – renginio režisierei J. Žalalienei, komunikacijos koordinatorėms K. Trabutytei ir U. Rastauskaitei, bei koncerto vedėjams A. Stančikaitei ir D. Pusvaškiui.
Renginio akimirkos




















