Menu Close

Sveikiname!

Sveikiname🎉
Gegužės 16d. Kauno “Vyturio” gimnazijoje vyko III Respublikinis nuotolinis konkursas “Lietuviška pjesė 2026”. Jame dalyvavo mūsų mokyklos kanklininkė Rugilė Č. ir pelnė Grand Prix.
Mokinę paruošė mokyt. Laimutė C.💐
Koncertmeisterė Rytutė P. 💐
Abi mokytojos gavo padėkas už profesionalų mokinės paruošimą ir akompanavimą.
Skip to content