Gegužės 31d. Videniškių šv. Lauryno bažnyčioje mūsų mokyklos jaunosios kanklininkės Greta R. ir Ada S. priėmė Pirmąją šv. Komuniją. Iškilmių šventę nuspalvino mokyt. Aušrelės J. ir jos mokinių Ursulos I., Ditės P. ir Rugilės St. muzikinis sveikinimas
