Gegužės 26d. mūsų mokykloje vyko metodinė diena, skirta kanklių metams paminėti. Šios šventės organizatorės ir lektorės- mokyt.ekspertė Aušrelė J. ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės mokyklos kanklių mokyt.ekspertė Irma A. supažindino klausytojus su kanklių raida- nuo pirminių iki patobulintų koncertinių kanklių paskirtimi, svarbiausiais jų transformacijos etapais, žymiausiomis asmenybėmis. Atidžiai pasakojimo klausiusiems mokiniams buvo pasiūlyta dalyvauti viktorinoje, įgytoms žinioms patikrinti. Rezultatai viršijo lūkesčius- beveik visi mokiniai į viktorinos klausimus atsakė puikiai ir buvo apdovanoti saldumynais.
Mokytoja Irma A., atvykusi su savo kanklių klasės mokinėmis Laura T., Agniete T., Gintare T. ir Kotryna M. bei mokytojos Aušrelės J. kanklininkės Rugilė S., Greta R., Luka R., Elija S., Ditė P., Ursula I. ir Melita S. dalyvavo atvirose meistriškumo pamokose ir baigiamajame koncerte.