Menu Close

Metų renginys!

Nuskambėjo Molėtų menų mokyklos didysis metų renginys, kurį tėveliai pavadino tikra bomba! ✨🎭🎶
Šių metų Menų mokyklos kelionė buvo tarsi gyva epocha – kupina meno, jausmo, drąsos ir įkvėpimo. ✨
Keliaudami per skirtingus laikmečius bandėme iš naujo pažvelgti į žmogų – kaip į kūrėją, ieškantį savo balso, spalvų, prasmės ir šviesos. Vienuose darbuose skambėjo ramybė ir jautrumas, kituose – stipri emocija, energija, tačiau visus juos jungė kūrybos galia.
Norisi tikėti, kad pasaulį keičia ne triukšmas, o gebėjimas girdėti vieniems kitus. Kad menas vis dar gali suartinti, įkvėpti ir priminti, kiek daug šviesos žmogus gali sukurti.
Laikas keičiasi, keičiamės ir mes. Į šiuos pasirodymus sudėjome ne tik metų darbą, bet ir daugybę emocijų, ieškojimų, repeticijų, atradimų bei mažų pergalių, kurios augino kiekvieną iš mūsų.
Didžiausia padėka keliauja renginio kūrėjams – režisierei ir vizualizacijų autoriui Monika Venskuniene bei Mantas Venskunas , visiems Molėtų menų mokyklos muzikos ir dailės skyrių mokytojams, mokiniams, renginio vedėjoms Evitai Ž. ir Barborai D., mokyklos bendruomenės nariams bei bendradarbiavimo partneriams – Molėtų kultūros centras ir Molėtų krašto muziejus . ❤️
Ačiū už kantrybę, įkvėpimą, atsidavimą ir tikėjimą jaunais žmonėmis. Už tai, kad kartu kuriame stebuklus, kuriuose menas tampa ne tik pamoka, bet ir galimybe augti ir jausti. 🎭🎶🎨
Skip to content